АКЦИИ И ПРОМОЦИИ

 • image

  Michelin Pilot Super Sport - повеќе перформанси на едно место

 • image

  Michelin CrossClimate - оцени и мислења

 • image

  ВРЕМЕ Е ЗА ЛЕТНИ ГУМИ!!!

 • image

  >>> Ценовник на летни гуми во Олимпико... За повеќе информации за останати димензии на телефоните 30 64 689 или 071 205 800<<<

 • image

  Хотел за гуми

ОДБЕРЕТЕ ГУМИ СПОРЕД ДИМЕНЗИЈА

Одберете гуми според возило

Направете избор на Michelin гуми за сопственото возило, брзо и едноставно!

Пребарај

КАЛКУЛАТОР НА ДИМЕНЗИИ

Социјални мрежи

Партнери

За нас

Дознајте повеќе за Олимпико, неговите почетоци, развојот во еден од водечките бизниси во регионот...

повеќе

Сервис

Сервисниот дел има најсовремена опрема за монтажа, балансирање и центрирање предница...

повеќе

Совети

Олимпико ви нуди совети за тоа како да го направите вистинскиот избор на гуми за вашето возило...

повеќе

Наши брендови

Пронајдете ги вашите гуми
×